Aitäh ja tule vaata uut lehekülge

Raimo Ülavere mitmesugust 1 kommentaar

Hea blogilugeja. Kõigepealt aitäh, et huvitud minu kirjatükkidest, just see on ka peamine põhjus, miks seda blogi pean.

Ja siis – tegin endale Facebookis lehekülje, kuhu kutsun kõiki, kes on huvitet coachingu, juhtimise ja koostöö temaatikast ning kellele meeldib kohtuda lahedate inimeste ja ägedate ideedega. Seega, kui klikid http://www.facebook.com/coachraimoulavere , siis seda kõike ja enamgi veel saadki.

parimat ikka,

Raimo

Liitu 2500+ juhi, tippspetsialisti, sportlase ja meeskonnamängijaga meililistis

Juhtimisest, meeskonnatööst ja vaimu treenimisest e-kirjad kuni paar korda kuus

Kommentaarid 1

  1. Koduleht on äge, kuid oleks huvitav korraldada uuring selle kohta, kas kasulikum on omada 1) ainult müügiblogi 2) kliendilehte Facebookis 3) omada mõlemat ning siis teha järeldused, kas ja milline variant on majanduslikus mõttes kõige kasumlikum . Koduleht on ikkagi minu arvates enda tehtud või vähemalt tellitud kujundusega objekt nagu näiteks Mindsweeper – Facebook on rohkem nagu kliendilehe tüüpi, mis postkastidesse tulevad ja tutvustavad tooteid, millele on sellel nädalal allahindlused .

    Asi on ju selles, et kõik, mis on postitatud Facebook kodulehele, kuulub autoriõiguse ning FB liitumistingimuste järgi automaatselt neile . Kui omada müügiblogi WordPress,Blogspot või veel mõnes väiksemas blogimisplatvormis või teha lausa eraldi koduleht, siis kuuluvad autoriõigused ikka info postitajatele .

    Küsimus on ka sellest tingitud, et mingis mõttes hakkab Facebook meenutama omaette religiooni, lausa fanaatilist ususekti, millega liitumine on peaaegu kohustuslik . Firmad ei viitsi uuendada infot oma kodulehtedel, vaid teevad seda Facebook vahendusel . Või viimasel ajal koguni kipuvad arvama, et piisab sellest kui on koduleht ja info Facebook portaalis olemas . Nagunii on enam kui kolmesajal tuhandel inimesel konto selles portaalis . Kui nüüd aga mõelda selle peale, et enamikul eestlastel või eesti keelt kõnelevatel inimestel veel kontot pole Facebookis, siis kas Facebookile panustamine tasub ennast ära .

    Sõnum jõuab teoreetiliselt sadade tuhandete eestlasteni, kuid kui paljudeni praktiliselt . Umbes sama värk on ka sellega, kui teie, lugupeetud juhtimiskoolitaja, tegite endale konto . Et jõuda oma sõnumiga suuremate rahvahulkadeni, kes teie blogisse muidu tõenäoliselt ei jõuaks, kuid kas ikka jõuavad . Blogi on vist viimase 1,5 aastaga kolmel korral kujundust muutnud, kuid kas sellest on kasu tulnud . Kui teha konto Facebooki, siis kas sõnum jõuab paremini pärale, müügiblogi külastatavus tõuseb ning ka sissetulekud või jää kõik samakd või koguni langeb .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga