“Ma usun, et muutuseni viib protsess, järjepidev ja järjekindel tegutsemine, mitte ühekordne või lühiajaline energiasüst. Sellest põhimõttest lähtun ka coachingutel.”

Kes on Raimo Ülavere?

Olen maailma suurima coachide ühingu ICFi poolt sertifitseeritud coach (ACC) ja koolitaja ning aitan edukatel inimestel teha oma käitumises positiivseid muutusi, mis on püsivad ja mida teadvustavad ka teised.

Meetodid

Juhtide personaalse coachingu ja ka meeskonna coachingu programmides kasutan maailma nr 1 juhtide coachi Will Linsseni metoodikat. Olen läbinud Systemic Team Coaching Certificate kursuse Briti ühes mainekaimas coachingu koolitusorganisatsioonis Academy of Executive Coaching ning õppinud maailma ühe tuntuima juhtide coachi Marshall Goldsmithi metoodikat.

Sportlastega kasutan erinevaid spordipsühholoogiast ja coachingust pärit metoodikaid, mille esmane eesmärk on aidata sportlasel saavutada parem tulemus. Olen muuhulgas läbinud ka Barca Innovation Hubi/Edinburghi ülikooli spordi psühholoogia kursuse.

Kogemus

Coachinud ja koolitanud olen alates 2008. aasta kevadtalvest, koostööd teinud kokku tuhandete inimestega. Neist üle 150 on olnud juhi personaalse coachingu programmi kliendid, lisaks kümned meeskonnad ja sportlased.

Mul on hea meel, et oled leidnud tee coachinguni. Kui soovid selgust kas see on sulle, siis võta julgelt minuga ühendust ja annan nõu.
Kui vajad veel infot, vaata coachingu programme Juhile, Meeskonnale või Sportlasele.

Kohtumiseni