eco-wrap-giftSiin on 5 põhjust, miks raamat „Tagasi Mängu. Võitma“ võib olla hea jõulukingitus Sinu ettevõtte juhtidele:

  • Ettevõte teeb oma juhtidele kingituse, millest saavad kasu nii juht kui ettevõte.
  • Raamat Tagasi Mängu kingitusena peegeldab hoiakut – ettevõte hoolib oma juhtidest ja soovib, et nad oleks oma inimestele hoolivad juhid.
  • Ettevõte säästab aega ja raha ning teenib tulu – Tagasi Mängu hoiakute ja sisu rakendamine viib pikaajaliselt ja püsivalt inimeste motivatsiooni kasvuni, mis tähendab vähem probleeme inimestevahelistes suhetes ning ka füüsilises tervises. Mis omakorda mõjutab positiivselt ettevõte tulude poolt.
  • Ettevõte on innovatiivseimate ettevõtete seas – arendav juhtimine, coaching, on maailmas kõige kiiremini kasvav inimeste arendamise meetod, mis on  ka üheks märksõnaks juba järgmisel aastal Eestis.
  • See on lihtsalt hea raamat, ütlevad need, kes lugenud: „See tundub olevat üks ilus raamat inimeste juhtimisest ja arendamisest – häid selliseid pole eesti keeles väga ilmunud,“ ütleb Riina Varts, Eesti Energia personalijuht.

Kirjuta mulle raimo@raimoulavere.com, teata soovitav kogus ning toimetan raamatud otse Sinu kontorisse või soovitavale aadressile.

Lisaks raamatutele pakun soovi korral võimaluse tellida 1,5 tunnine tasuta esitlus teemal, mis on coaching ja kuidas see käib.

NB! Annan raamatule ka raha-tagasi-garantii: kui vähemalt 50% raamatut lugenud juhtidest kinnitab, et „Tagasi Mängu. Võitma“ kasutegur oli nullilähedane, maksan kogu raha tagasi.

Sooduspakkumus kehtib vähemalt viie raamatu korraga ostmise puhul ja raamatu hind on 216 krooni/tk + km ehk Sinu võit ligi 50 krooni raamatu pealt kaupluse hinnaga võrreldes.

PS  Luban, et toimetan raamatud Sinu kätte kahe päeva jooksul pärast e-maili saatmist ja koguse teatamist.

parimat ikka,

Raimo Ülavere

Jaga:

Veel lugemist