Mis on kõige olulisemad asjad, mida juht just praegu peaks tegema? Just praegu, kui väljas on külm nii otseses kui kaudses mõttes, kui juhi enda sisemine ärevuse tase on tublisti tõusnud ning meeskonna julgus ja tahe on põrandast läbi vajumas. 

Mingilgi moel absoluutsele tõele pretendeerimata kogusin kokku mõned enda mõtted sel teemal ja vormistasin e-raamatuks, enda esimeseks omataoliseks. Raamatu nimi on “Tagasi mängu”. Mulle tundub, et selle spordimaiguse pealkirja taga peitub just hetkel kõige olulisem tegevus: kuidas tuua ennast ja oma meeskonda tagasi mängu, tagasi platsile. Võitjana.

Lae “Tagasi mängu: kuidas juhina ennast ja oma meeskonda tagasi platsile tuua” e-raamat PDF failina alla: tagasi-mangu1 

Mul on sulle ka üks palve, täpsemalt mitmest osast koosnev palve:

Kui sulle raamatu sisu läks korda ja sa arvad, et see võiks ka teistele korda minna, siis on mul väga hea meel, kui saadad seda edasi lugemiseks, kellele iganes pead seda vajalikuks saata. Ole hea, ära kasuta seda aga kommertseesmärkidel, tegemist on autorikaitse all oleva tükiga.

Ja väga hea meel on mul ka, kui registreerud Mindsweeper blogi tükkide feedi lugejaks, siis oled esimeste seas, kes uusi tükke, sh e-raamatuid, lugeda ja näha saab. Ja minu jaoks tähendab sinu registreerimine toetust sellele, mida siin teen. Ja olen sulle selle toetuse eest tänulik.  

Veel üks asi. Kui sul tekib mõte, et võiks “Tagasi mängu” teemadel või mõnel muul juhtimise valdkonna teemadel näost-näkku mõtteid vahetada ning kaaluda, äkki oleks sellest kas coachingu või koolituse vormis kasu sinule ja sinu meeskonnale, siis võta minuga julgesti ühendust: raimo@raimoulavere.com või raimo.ulavere@vain.ee või ka lihtsalt helista 5096485.

Aitan sul heal meelel selgusele jõuda, kas üldse ja kui jah, siis milline sisu ning vorm oleks sinu vajadusi silmas pidades jaoks parim.

Head lugemist!

Jaga:

Veel lugemist