book Kirjutan raamatut juhtimisest Eesti kontekstis, coachingust kui juhtimisstiilist ja sellest, mis viib inimese arengule. Raamatu tööpealkiri on ”Tagasi Mängu: Kuidas ennast ja oma meeskonda tagasi platsile tuua. Võitma.”

Plaanin ka raamatu ise kirjastada ja välja anda septembris. Teeksin seda aga hea meelega koostöös Sinu ja/või Sinu ettevõttega. Kuidas?

Olen väga huvitatud kahest asjast:

Esiteks – rahalisest abist kirjastamisel. Ehkki abi nimel all, pakun Sulle sisuliselt võimalust reklaamtehinguks. Nimelt.

Variant 1: Kui sõlmid lepingu 10 000 või enama krooniseks toetuseks, siis oled ostnud:

· Oma firma logole koha raamatu kaanele.

või

· Oma firmale ühe leheküljelise reklaami raamatu sisse.

Variant 2: Kui toetad raamatu väljaandmist kuni 10 000 krooniga, leiab Sinu ja/või Sinu firma nime ja logo raamatu seest, koos tänuavaldustega.

Variant 3: Kombinatsioon eelmiste variantide vahel (nt logo kaanel ja reklaam ka sees). Võimalik on ka sõlmida n.ö välistav leping, st kattes kogu tootmiskulu ja saades logo ja/või reklaami ainuõiguse.

Info raamatu kohta:

Olen arvestanud raamatu tootmiskuludeks (st välja arvatud autoritasu, marketing, müük) kokku 40 000 krooni. See katab kulud trükile, (keele)toimetamisele, kujundusele.

Raamatu tiraažiks olen praegu plaaninud 1000 eksemplari.

Raamatu sihtgrupp on eelkõige Eesti tipp ja keskastmejuhid. Ent samas ka kõik inimesed, kes on huvitatud inimese arenguga seotud teemadest.

Ma ei taha ka müüa põrsast kotis ja selle kinnituseks saad lugeda siit käsikirja koos umbes poolte peatükkidega. NB! Peatükid on veel toimetamata ning võivad täieneda, muutuda!

Ja teiseks – soovin seda raamatut kirjutada koos Sinuga. Seega, olen väga huvitatud tagasisidest, nõuannetest, kuidas raamat saaks parem ja mida see peaks sisaldama (ja mida mitte). Loe käsikirja siit.

Minuga saad kõige paremini kontakteeruda meiliga raimo@raimoulavere.com või helistades telefonile 5096485.

Jaga:

Veel lugemist