Raimo Ülavere

Image
Tere

Olen koolitaja ja coach ning aitan edukatel inimestel teha oma käitumises positiivseid muutusi, mis on püsivad ja mis on ka teiste poolt teadvustatud.

Olen paberitega coach. Olen sertifitseeritud ja kasutan juhtide personaalse coachingu ja ka meeskonna coachingu programmides maailma nr 1 juhtide coachi Marshall Goldsmithi metoodikat Stakeholder Centered Coaching, mille edukuse tõenäosus on 95%. Lisaks olen läbinud Systemic Team Coaching Certificate kursuse Briti ühes mainekaimas coachingut koolitavas organisatsioonis Academy of Executive Coaching.

Sportlastega kasutan erinevaid spordipsühholoogiast ja coachingust pärit metoodikaid, mille esmane esmärk on aidata sportlasel saavutada parem tulemus.

Coachinud ja koolitanud olen 2008. aasta kevadtalvest, koostööd teinud kokku tuhandete inimestega. Neist üle 120 on olnud juhi personaalse coachingu programmi kunded, lisaks kümned meeskonnad ja sportlased.

Lisaks siinsele blogile ilmuvad mu juhtimist, meeskonnatööd ja vaimse tugevuse treenimist puudutavad artiklid ka Äripäevas, juhtimine.ee-s, Postimehes, Eesti Ekspressis ja mujalgi. 2009. aasta novembris ilmus minu sulest raamat “Tagasi Mängu. Kuidas coaching aitab sul tugevama juhina platsile tulla. Võitma.”

Tel: +3725096485
E-kiri: raimo@mindsweeper.ee