Uus e-raamat: Meeskonnatöö Eesti moodi

Raimo Ülavere meeskond 2 kommentaari

Panin kokku oma uue e-raamatu, seekord Eesti meeskonnatöö eripärast ja muudest meeskondadega seotust. Muuhulgas on sees test, mille täitmise järel saad teada, kas töötad “mutrikeste” firmas.

Niisiis, pdf-failina esitatud e-raamatu saad alla laadida: meeskond 

E-raamatut saad ka slaididena siin ja praegu ja kohapeal lugeda, klikka vaid allpool olevale slaidiprogrammile, tee pilt suuremaks klikkides nupul Full. Ja… head lugemist!

Meeskond

View more presentations from rambu.

Liitu 2500+ juhi, tippspetsialisti, sportlase ja meeskonnamängijaga meililistis

Juhtimisest, meeskonnatööst ja vaimu treenimisest e-kirjad kuni paar korda kuus

Kommentaarid 2

 1. N2e kui tore… ma sain enamasti “pigem jah” 😉
  Aga miks sa neid myygineegreid nii hirmsasti ette ja taha pushid? Myygineegrid ise ei loo ju mingit v22rtust, ainult myyvad maha kellegi teise poolt loodud v22rtuse. Kas tegelike v22rtuste loojad siis polegi olulised?

 2. Post
  Author

  mis on tegelik väärtus? õigemini, millisest hetkest teib mingile tootele või teenusele väärtus? kui teha valmis maailma kõige parem mis-iganes-asi, ent seda inimeseni, kes seda vajab, ei jõua, siis milline on selle asja tegelik väärtus?

  olen ka vähemasti enda jaoks lahti mõelnud, et millegi müümine ei tähenda millegi pähemäärimist, vaid teisele inimesele väärtuse loomist. müüa saab ikka ainult siis, kui teisel inimesel on toodet või teenust vaja ja ta on valmis seda ostma. idealistlik, aga minu jaoks on see mindset müümisel kaunis põhimõtteline.

  Sestap ei oska ka müügiga põhimiselt tegelevaid inimesi automaatselt teistest kehvemateks pidada. Ja ka mitte paremateks. Igasugune töö on kellegi jaoks vajalik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga