Kolme minutiline väärtuslik nõuanne: 8 edu saladust

Raimo Ülavere inimene 3 kommentaari

key-to-successIlmselt olen jätkuvalt poolteist nädalat tagasi toimunud TEDx Tallinn mõju all. TED on kord aastas Californias toimuv konverents, kuhu kutsutakse lühiettekannetaga esinema oma ala tipptegijaid, väga erinevatest valdkondadest. TEDx nimelised üritused on siis tehtud TEDi egiidi alt, ent korraldatud kohaliku tiimi poolt.

Igaljuhul sorisin “päris” TEDi leheküljel ja leidsin kõige populaarsemate ettekannete seast suurepärase kolmeminutilise lühiettekande Richard St. John´i nimeliselt mehelt, kes on väidetavalt tervelt seitse aastat uurinud – mis teeb inimesed edukaks. Olles selleks küsitlenud 500 TEDi konverentsil osalenut (kes eeldatavalt on edukad, kuna jaksavad osta 4000-5000 dollarilise pileti), on ta jõudnud kaheksa märksõnani. Seega, siin ta on: 8 edu saladust Richard St. John´ilt.

Liitu 2500+ juhi, tippspetsialisti, sportlase ja meeskonnamängijaga meililistis

Juhtimisest, meeskonnatööst ja vaimu treenimisest e-kirjad kuni paar korda kuus

Kommentaarid 3

  1. Ma olen väga tänulik internetile ja läpparile, sest sain Eesti Tedexit jälgida kodus (mh- päris huvitav kogemus oli köögis teha süüa ja samal ajal olla ülihuvitaval konverentsil:)).See, et meie oma Eestimaal on nii põnevaid persoone, annab kindlustunde tuleviku suhtes – elu saab muutuda ainult elamisväärsemaks. Kogemata jäi küll kohalolemise energia, kuid elamus oli ikkagi.

  2. Post
    Author

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga