Coach Raimo Ülavere teeb kahte tüüpi meeskonna coachinguid:

6-12 kuud kestev eduka meeskonna coachingu programmi eesmärk on aidata teha positiivset ja nähtavat muutust meeskonna liikmete käitumistes, mille tulemusena paraneb hüppeliselt ka koostöö võimekus.

  • Peamine eesmärk on tajutav ja nähtav muutus meeskonna liikmete käitumistes, muutust ka reaalselt mõõdetakse
  • Sobib eelkõige juhtidest koosnevatele meeskondadele kui ka projektimeeskondadele
  • Metoodika on pärit juba aastaid maailma hinnatuimaks juhtide coachiks arvatud Marshall Goldsmithilt (vt sccoaching.com)

1,5 päevane meeskonna coaching tegeleb meeskonna vundamendi ehitusega, käsitledes teemasid nagu usaldus, konfliktide lahendamine, pühendumus, üksteise kohustamine ja tulemustele keskendumine.

  • Peamine eesmärk on kasvatada usaldust meeskonnaliikmete vahel, käsitledes olulisi omavaheliste suhete teemasi, milles selguse loomine aitab tubilisti kaasa paremale koostööle
  • Sobib nii alustavatele meeskondadele kui ka tiimidele, mis vajavad tõuget järgmisele tasemele jõudmiseks
  • Metoodika on pärit maailma ühelt tuntuimalt meeskonnatöö eksperdilt Patrick Lencionilt (vt tablegroup.com)

Nortal on algusest peale üles ehitatud teadmisega, et niipea kui meil kasv otsa lõpeb, niipea tekib seisak. Ja meie ettevõtte juhtkond on see, kes tegelikult Nortalit veab ja peab seda kasvu pidevalt otsima. Seepärast on ka ülioluline see, kuidas juhtkond meeskonnana töötab, millised on ühised sihid ja arusaamad ning teisalt kuidas suudame oma väga erinevat kogemust ja tausta kasvu nimel koos tulemuslikult toimima panna. Raimo veetud meeskonna coaching juhtkonnale oli üks headest vahenditest tõhusama meeskonnatööni jõudmiseks.

Priit Alamäe

Nortali suuromanik ja juht